חץ כלפי מטה
חץ כלפי מטה

נעים מאוד

תמונת הנושא של העמוד

סיפור אהבתנו התחיל במסדרונות החוג לאדריכלות נוף במכללת רופין. כמיהתנו המשותפת לטבע ולעבודת האדמה הביא אותנו להפגש וליצור זוגיות יפה, שתי בנות מתוקות ועסק שאנחנו שמחים לקום אליו בבוקר. מתוך כבוד לאדמה ולסביבה, אנחנו מתכננים ויוצרים את מרחבי המחיה סביב בתיהם של לקוחותינו. חשוב לנו לחבר את האדם החי בבית לאדמתו, בעזרת תכנון נכון להביא את המשפחה לשהות רבות מחוץ לבית, בגן שיודע להעניק לה צל, הסתרה, פירות ירקות ותבלינים, ריח צבע ויופי שאין כדוגמתו.  במהלך השנים יצרנו מאות גינות בארץ, מקדש ברנע שבנגב ועד הגושרים שבעמק החולה.

כיום אנחנו חיים בקיבוץ צבעון בקהילה צעירה קטנה ואקולוגית – מגשימים כאן את הייעוד ואת תפיסת עולמנו, שמחים להכיר את הגליל היפה מקרוב, לשתול ולנטוע, לתכנן ולעצב את יישובי הצפון. 

אנו מספקים את כל שירותי התכנון והגינון, החל מבניית התקציב עבור הגינה, דרך תכנון המרחבים, מערכות השקיה ותאורה, עבודות עץ וברזל, בריכות נוי, פיתוח ריצוף ועוד. נשמח”להפיק” עבורכם את פרוויקט הגינה- לעזור לכם לבחור את החומרים והצמחים הנכונים, להביא את כל בעלי המקצוע להם אתם זקוקים כדי שתקבלו את הגינה עליה חלמתם.

© 2022 חנה וגיא טבק – תכנון והקמת גינות יפות.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Scroll Up